Як пройшла екоакція на Зеленому хуторі

Чудового осіннього дня, 20 жовтня, на Зеленому хуторі зібралось близько 30 -ти небайдужих активних  жителів міста –  дорослих та дітей – справжніх «екоголіків». Приходили цілими родинами. Та одразу навіть стало страшно – до вечора не впоратись, ціла купа дерев та кущів.

Але , як кажуть, «очі бояться, а руки роблять». Всі взялися до роботи з таким завзяттям, що за декілька годин було висаджено всі дерева  й кущі : клени, черешні, вишні, дуби , форзицію, барбарис.

 

Приємно було спостерігати за тим, як активно працюють діти. Адже вони вчаться на прикладі дорослих бути працьовитими і небайдужими.

      Додому  розходились втомлені, але задоволені, з запитанням «Де зустрічаємось наступного разу?»

    Приємно усвідомлювати, що «екоголізм» поступово поширюється серед жителів Біляївки. Нагадуємо, що  проекти реалізуються за підтримки Британської ради «Active citizens» в Україні в партнерстві з БФ «Молода громада»,  Біляївської районної ради,  Біляївської  РДА та Біляївської міської ради. Цього разу це був проект “Green space“, ініціатором якого була депутат Біляївської міської ради Олена Кравченко. 

Хочеться звернутись до всіх біляївців  – дорослих та дітей – з закликом до участі у всіх екологічних акціях, заходах з благоустрою території рідного міста.

     Не будьте байдужими! Долучайтесь!