Як Біляївка святкувала свій 229-й день народження

Ось і відшуміли заходи з нагоди 229 – ї річниці нашої любої Біляївки. Чим дивували цього року жителів та  гостей ?

28 вересня в РБК відбулась перша церемонія нагородження  Viva Біляївка. В урочистій атмосфері нагороди отримали: у номінації «Інвестиція року» – подружжя Ірина та Валерій Олійники  за впровадження у Біляївці сервісу європейського рівня. У номінації «За активну громадську діяльність» – Кошовенко Алла Анатоліївна– викладачка, яка присвячує свій талант рідній громаді та Молодіжна рада за активну участь в житті міста, проведення різноманітних заходів, акцій. У номінації «Золоте серце» відзнаку отримала Андреєва Надія Миколаївна – керівниця терцентру соціальних послуг за допомогу людям, які на схилі літ залишилися без підтримки близьких. У номінації «Творча особистість року» відмічено двох номінантів.  Цуркан Іван Олександрович –талановитий молодий актор Одеського театру ляльок, який цього року  отримав звання заслужений артист України. Оскільки Іван не зміг бути присутнім на заході, відзнаку отримала мама –  Тетяна Цуркан.  Відзнаку отримала також  Красновська Марина Юріївна –   скрипалька та викладачка, яка дарує чудові музичні номери під час заходів у нашому місті. І одразу троє наших юних, активних, творчих біляївців отримали нагороди у номінації «Молода надія»: Бондаренко Артем, Гриценко Ілля та Яцук Валерія.

29 вересня  першим найкращим подарунком став  чудовий сонячний день. Гості навіть з цього приводу жартували, що Михайло Петрович домовився і про погоду, аби свято вдалося. Неймовірна атмосфера панувала на центральній площі Біляївки під час ходи,  немов вдома зібралась велика дружна родина. Під гучні оплески,  наче білі лебеді, пропливали площею учасниці параду наречених на чолі з подружжям Горлевих, які відсвяткували цьогоріч золоте весілля.  Проходили представники шкіл, дошкільних закладів, організацій та підприємств,  вітаючи рідне місто.

Приємною новинкою, яка, сподіваємось, стане традицією, був парад  дітей – майбутнього Біляївки та Біляївської об′єднаної територіальної  громади. Усі присутні на площі  оплесками  вітали  юних велосипедистів, парад візочків, кращих учнів шкіл, спортсменів, обдарованих, творчих та активних дітей.

На очах у всіх присутніх на площі учасників святкування відбулося урочисте підписання Меморандуму про наміри та взаємодію між представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Біляївською міською радою «Громада, дружня до дітей та молоді».

Уся площа була залита сонячним сяйвом, та не менш яскраво сяяли посмішки усіх, хто був присутній на святі.

Так вже склалося, що перлиною святкування став  фестиваль «Біла лілія» – традиція, яка не залишає байдужим жодного. Гості свята, яких щороку стає все більше, місцеві жителі – усі без винятку захоплено спостерігали  та приймали участь у всьому, що відбувалося на фестивалі. Неймовірно  смачні вертути, вареники,  домашня випічка, традиційні українські страви були представлені  у великому різноманітті. А скільки рукодільниць у нашій громаді! Вишиті рушники, в′язані речі, прикраси з бісеру, розпис на предметах для домашнього вжитку – усе це можна було побачити та придбати.

Гарний настрій усім присутнім дарували учасники концерту, який проходив на сцені, фотозони запрошували сфотографуватись на згадку про чудове свято.

Свято вийшло дійсно чудове! З днем народження, Біляївко!