У Біляївці відбудуться масштабні навчання з ліквідації витоку хлору: до чого готуватися жителям

Наступного тижня у Біляївці відбудуться масштабні командно-штабні навчання з ліквідації викиду хлору на ВОС “Дністер” оперативна частина ПЛАСу рівня “В”. Про це повідомили у Біляївській міській раді, які наразі розробляють детальний план проведення навчання. До чого готуватися жителям в цій ситуації розповідатиме Біляївка.City у циклі матеріалів. 

— Поки що весь сценарій ми не оголошуємо, — розповів начальник відділу з надзвичайних ситуацій Андрій Авраменко, — втім люди вже мають знати про навчання та бути готовими відреагувати належним чином, почувши сигнали оповіщення.

Його будуть здійснювати через всі канали комунікації, зокрема через 5 сирен та 15 гучномовців, які є в місті. Почувши ці сигнали, жителі селища станції Дністер, а саме їх, перш за все, будуть стосуватися навчання, мають виконати певний порядок дій. Детальну інструкцію Біляївка.City вже готує.

— Головне, що ми хочемо донести зараз, — говорить Андрій Авраменко, — щоб люди знали про ці навчання, не панікували, дотримувалися порядку дій та виконували всі завдання, які у випадку реальної надзвичайної ситуації можуть врятувати їм життя.

У Біляївській міській раді закликають поставитися до навчання максимально уважно та без жартів.

Очікується, що навчання пройдуть 27 вересня. Скоріш за все, така увага до станції “Дністер” пов’язана з ситуацією, яка нещодавно трапилася в місті Армянськ в Криму.

https://bilyayivka.city/read/misto/7220/u-bilyaivci-vidbudutsya-masshtabni-navchannya-z-likvidacii-vitoku-hloru-do-chogo-gotuvatisya-zhitelyam-