Санація та ямковий ремонт: в Біляївці покращують стан дорожнього покриття

На минулому тижні в Біляївці на центральній площі проводили профілактичну заливку тріщин дорожнього покриття – санацію. Як зазначили в управлінні розвитку та експлуатації ЖКГ міської ради, це дозволить попередити передчасне руйнування дороги та подовжити термін її експлуатації.

– Стан дороги залежить від багатьох факторів: погодних умов, ваги транспорту, що рухається нею, тощо, – говорить заступник Біляївського міського голови Микола Чорний. – Під дією цих факторів з часом асфальт деформується. На дорозі з’являється щось на зразок павутиння з тріщин. Небезпека в тому, що ці тріщини під впливом тих же факторів провокують у подальшому появу ям. Санація ж дозволяє уникнути цієї проблеми, подовжуючи термін експлуатації дороги  на 5-7 років.

Виконувало роботи ТОВ “ДІІР”. Процедура проводилась у три етапи. Спочатку тріщини в асфальті фрезерували, прибирали зіпсований шар покриття. Потім їх вичищали, а далі заливали спеціальним матеріалом – герметиком. В цілому протяжність залитих тріщин склала 1491 погонний метр.

Окрім цього, на минулому тижні в місті також розпочали ямковий ремонт доріг. Вже покращили дорожнє покриття по вулиці О.Головатого (від селища до РЕМу), вулиці Миру, вулиці Успенській (від знаку Біляївка до центру). На разі ремонтні роботи тривають по вулиці Чуйкова, провулку Успенський, вулицях Рябушкіна та Садова, частково по вулиці Шевченко. Окрім цього, в селищі замінили два дорожніх засоби примусового обмеження руху: попередні деформувались. Ще три встановлять по вулиці Садовій вздовж будинків 11-15.

http://bilyayivka.city/read/misto/3981/sanaciya-ta-yamkovij-remont-v-bilyaivci-pokraschuyut-stan-dorozhnogo-pokrittya