Новий майданчик в селищі станції “Дністер”

В селищі станції “Дністер”триває будівництво багатофункціонального спортивного майданчика зі штучним покриттям. Розташований він буде на території третьої школи. Вільний доступ до нього матимуть усі жителі громади.

За повідомленням управління містобудування, землевпорядкування та комунального майна Біляївської міської ради, там обладнають міні-футбольне та міні-баскетбольне поля та атлетичний майданчик. Загалом площа комплексу складатиме 1722 квадратних метри.

– Хоча цей спортивний комплекс знаходитиметься на території третьої школи, – пояснює начальник управління Тетяна Молодід ,–  користуватимуться ним не лише школярі. Усі жителі громади зможуть приходити сюди тренуватися.

Зараз будівельники почали планувати територію. Бордюрами окреслили його межі, завезли і розпланували пісок, підготували основу з гравію та заливають для укладання на неї штучного покриття.

Даний проект реалізують в рамках державної цільової програми, яка передбачає співфінансування 50%. Інші 50% витрат фінансуватиме міський бюджет.