Ми вже сортуємо. Долучайтесь!

Хочемо розповісти про те, чи працює започаткована програма сортування відходів для вторинної переробки.

Так, працює і досить вдало. Приємно спостерігати, що до сортування долучаються дедалі більше жителів міста, тим більше, що для цього створені умови  – встановлені спеціальні контейнери. Відсортовану сировину пресують, а тоді здають на переробку. Отримані кошти будуть залучатись для благоустрою нашого міста. Отже, беручи участь у даному проекті, ви двічі допомагаєте своєму рідному місту.

  • Як і планували, за виручені кошти з продажу відсортованого сміття ми  будемо покращувати комфорт проживання в громаді наших жителів, — розповів керівник комунального підприємства  «Наш дім» Олександр Тьоса.

Комунальники вже зібрали 4 тонни паперу та картону та 400 кг пластику. Це сміття пішло на вторинну переробку. Його не зарили на міському звалищі, як зробили б раніше.

Наразі підприємство працює над тим, щоб збільшити кількість контейнерів для відсортованого сміття, а також планує встановити такі контейнери у Майорах та Повстанському.

  • Я вдячний всім жителям громади, хто не лінується сортувати сміття. Люди усвідомлюють, що так ми не тільки будемо разом заробляти, щоб покращувати комфорт проживання всіх у громаді, — говорить Олександр Тьоса, — а й будемо створювати тут більш екологічне середовище для нашого життя. 

В найближчих планах підприємства налагодити збір скла. Поки що комунальники не знають, чи будуть виготовляти окремі контейнери, чи купуватимуть спеціальні. Втім вже просять людей готуватися: навіть бите скло може піти в переробку.

Долучайтесь і Ви до цієї доброї справи!