Молодіжне самоврядування

В День молодіжного самоврядування, 3 грудня, міська рада гостинно відкрила двері для 16-ти учнів та студентів, молодих, активних, небайдужих до життя громади, що пройшли конкурсний відбір. Умовою конкурсу було у формі есе розкрити одну із запропонованих тем про життя міста та громади.

-Доброго дня, колеги! – привітався з присутніми міський голова Бухтіяров Михайло Петрович. – Мені неймовірно приємно усвідомлювати, що в нашій громаді є така активна молодь, а значить, є майбутнє.

Михайло Петрович розповів про роботу міської ради, після чого учасників розподілили по відділам. Помічники цього дня були у міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови, старости села Майори. Також поповнились молодими колегами управління сім’ї, молоді та спорту, відділи культури та економічного розвитку.

На підведення підсумків усі прийшли в піднесеному настрої, захоплено ділились враженнями про свій робочий день. У висновках були майже одностайні: робота важка, але цікава. На згадку про цей неймовірний день усі учасники заходу отримали від міського голови Михайла Петровича Бухтіярова сувеніри та дипломи. І, звичайно ж, спільне фото.

P. S. З роботами учасників ми обов’язково ознайомимо вас пізніше. Дочекайтесь!