Мерія Біляївки передала підшефній військовій частині комплект відеоспостереження

Два роки тому Указом Президента України біляївська громада почала опікуватися радіотехнічним батальйоном 14-ої радіотехнічної бригади імені Богдана Хмельницького. Була ухвалена відповідна цільова програма, наприкінці минулого року за її кошти купили комплект інструментів, цього року – обладнання для відеоспостереження. Цими днями його передали військовій частині.

У радіотехнічній частині розповіли, що завдяки відеоспостереженню зможуть більш якісно нести службу, спостерігати за територією.

У свою чергу заступник міського голови Микола Чорний, який урочисто передав військовим комплект обладнання, зазначив:

– Завдяки співпраці з військовою частиною ми тепер можемо більш якісно займатися патріотичним вихованням молоді. Військові допомагали нам в організації військово-патріотичної гри Джура. Вони організували для учасників справжню польову кухню, брали участь у підготовці команди громади до обласного етапу конкурсу. Військові беруть участь у святкуванні пам’ятних дат у громаді. Ми сподіваємося, що відроджена та сильна українська армія здатна буде відновити мир на всій території України.

http://bilyayivka.city/read/rayon/2270/meriya-bilyaivki-peredala-pidshefnij-vijskovij-chastini-komplekt-videosposterezhennya