Еко – Біляївка. Еко – Україна. Еко – планета.

Наше місто взяло впевнений курс на природоохоронну діяльність.       Проект під назвою «Еко – Біляївка» стартував.

Даний  проект реалізується за підтримки Британської ради в Україні «Active citizens» в партнерстві з БФ «Молода громада»,  Біляївської районної ради,  Біляївської РДА та Біляївської міської ради.

13 жовтня 2018 року на території парку Дністер  пройшов молодіжний суботник. В ньому взяли участь близько 70 небайдужих та активних жителів  нашого міста.

      Учасники акції з неймовірним завзяттям приводили до ладу територію парку,  висаджували квіти. Природа зі свого боку зробила все можливе та подарувала неймовірно гарний день, аби добра справа була зроблена. Так і сталось. Робота виконана, а учасники отримали смачне частування.

Також за пропаганду екологічної культури і природозбереження та сприяння позитивному іміджу рідного міста діти отримали подяки від Біляївського міського голови М. П. Бухтіярова.

Шановні біляївці! Просимо Вас наступного разу, коли буде оголошено  чергову акцію у рамках даного проекту, не залишатись осторонь, відгукнутись, поширити анонс серед своїх друзів та знайомих та взяти участь у такій потрібній справі!

Любіть своє місто, піклуйтесь про нього. Давайте разом робити його найкращим у світі!