Біляївка вітатиме гостей з десяти міст України: в ДЮСШ відбудеться турнір з художньої гімнастики

Два дні поспіль – 12 та 13 травня Біляївська ДЮСШ стане ареною для проведення турніру з художньої гімнастики “Lily CUP”. Початок змагань о 9.30. 13 травня в рамках турніру відбудеться гала-концерт за участю найкращих артистів цирку та фіналістів ТВ-шоу “Україна має талант”. 

Організатором змагань виступила школа художньої гімнастики “Cross Point” і її тренер-викладач Катерина Краковська. Зазначимо, що Катерина є також викладачем відділення художньої гімнастики, що відкрилося на базі Біляївської ДЮСШ на початку 2018 року.

Під час тренувань у Біляївській спортшколі

У турнірі змагатимуться більше 260 учасниць віком від трьох до сімнадцяти років. За словами організаторів, заявки на участь подали 18 команд з різних міст України: Одеса, Дергачі, Нікополь, Хмельницький, Павлоград, Баришівка, Березань, Полтава, Кривий Ріг. Вперше як учасник виступатиме і команда Біляївки.

Приходьте з родинами та друзями підтримати юних біляївських гімнасток, подивитися на виступи інших спортсменок та шоу-програму.

http://bilyayivka.city/read/gromada/3977/bilyaivka-vitatime-gostej-z-desyati-mist-ukraini-v-dyussh-vidbudetsya-turnir-z-hudozhnoi-gimnastiki-